W dniach 1-31 sierpnia 2020 r.

wszystkie oddziały Biblioteki będą nieczynne.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w serii webinariów organizowanych przez firmę EBSCO w okresie od 11 do 28 sierpnia 2020 r. Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracji >>>

Biblioteka AWF Kraków uzyskała dostęp testowy do narzędzia Flipster, które umożliwia czytanie popularnych czasopism związanych z podróżami i turystyką, aktywnością ruchową i sportem, stylem życia, sztuką i biznesem. Z Flipster korzystać można za pośrednictwem platformy EBSCO do 31 sierpnia br.

W celu uzyskania dostępu zdalnego do platformy należy skontaktować się z OIN AWF Kraków: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Mając na uwadze trudności w dostępie do źródeł informacji, wynikające z zamknięcia naszej Biblioteki, przygotowaliśmy wykaz pełnotekstowych zasobów elektronicznych, które mogą wspomóc proces zdalnego studiowania oraz być przydatne podczas pisania wszelkiego typu prac.

Biblioteka AWF Kraków wykupiła dostęp do Naukowej Akademickiej Sieciowej Biblioteki Internetowej (NASBI), która jest internetową wypożyczalnią książek elektronicznych i kursów wideo polskiego wydawnictwa HELION.

Wykaz materiałów dostępnych dla użytkowników Biblioteki AWF Kraków.
 

Czytaj więcej...

Biblioteka AWF Kraków uzyskała dostęp do multiwyszukiwarki zasobów elektronicznych EBSCO Discovery Service (EDS), która zapewnia szybki i skuteczny dostęp do pełnotekstowych źródeł elektronicznych Biblioteki na jednej platformie wyszukiwawczej. Multiwyszukiwarka naukowa EDS to narzędzie, które umożliwia przeszukiwanie wielu zasobów elektronicznych w jednym miejscu i w tym samym czasie.

Czytaj więcej...